| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o intrebare! Pe facebook,cum pot pune chestii de genul: ca ma uit la un film,ma simt fericita, trista, etc!

Răspuns Câştigător
| catalinaeu a răspuns:

Prima data trebuie sa iti pui facebookul in engleza si apoi dai e cronologie scrii ceva si apare o fata zambareata dai pe ea si alegi tot felul de chestii... Funda? happy

| AlexandraPrincess a răspuns (pentru catalinaeu):

Dar in limba romana nu merge?

| catalinaeu a răspuns (pentru AlexandraPrincess):

Nu merge...am incercat si eu...dar nu e mare chestie. dupa daca vrei il schibi inapoi in romana happy

5 răspunsuri:
| lumyluminitza a răspuns:

Buna happy Prima data trebuie sa iti setezi facebook-ul pe English (Us) happy Apoi dai la stare si o sa apara un emoticon cu o fata zambareata happy. Apesi acolo si iti alegi ec vrei. Sunt mai multe categorii happy
Funda? happy

| KoreanFanLoverGirl a răspuns:

Dai clic unde scrie ~actualizeaza starea~