| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare jocul Assassin's Creed Brotherhood? Inca nu l-am inceput dar vreau sa stii daca se merita.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| andreismeck72005 a răspuns:

Este un joc de actiune si strategie, interesant pentru cei plini de viata si activi!

| ionutfan1 a răspuns:

Il am si am de asemnea si Revelations eu credd Ca sa merita jucat acest joc dupa ce il termini mai sunt si alte misiuni pe dinafara este un joc foarte frumos si foarte realist cu gratifa ft buna si ti-l recomand happy