| Mustatea_Alin_1998 a întrebat:

Cum vi se vare aceasta tableta http://www.emag.ro/......D8VLJBBBM/ mi-ati recomandao?

4 răspunsuri:
| Alexutzu1235918 a răspuns:

Nu. Cum am zis Allview nu este buna ia-ti Samsung galaxy tab 3 7.0 e mult mai buna am si eu una si e foarte buna

| Mustatea_Alin_1998 explică (pentru Alexutzu1235918):

Nu imi poti recomanda una mai ieftina in jur de 400 lei si sa fie si buna?

| Alexutzu1235918 a răspuns (pentru Mustatea_Alin_1998):

Da acea tableta este bun deoarece este serioux si stiu ca este o firma buna dar scrie acolo ca nu este in stoc... si nu ii poti afla pretul exact