| ANDREIvaju95CS a întrebat:

Da mai dati-mi un metin2 ca united nu-mi place am dat funda prea repede.Da sa nu fie hammer sau linght si dati si sv de minecreat si de cs. Alea de cs sa fie surf cu respawn si sa fie si zombie unele sv. Care le contine pe toate ii dau funda sa se stie. DAR TRE SA SI IMI PLACA

5 răspunsuri:
| ANDREIvaju95CS explică:

Dati si site

| boywander a răspuns:

Bagate pe metin 2 steel sau pe metin 2 empire ori lunaris.Astea sunt preferatele mele. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| WoolF a răspuns:

Mt2 apollo lv max 200
mt2 fireblood lv max 250
mt2 lunaris lv max 255
mt2 saturno lv max 250 dar cel mai mare caracter e un player cu lv 90, asa ca daca te grabesti poti fi pe primul loc. funda?

| ANDREIvaju95CS explică (pentru WoolF):

Ma da la saturno da site plzz

| maxitpu a răspuns:

Intra pe site-ul asta pentru servere minecraft : http://www.minecraft-romania.com/servere/ Funda?