| anonim_4396 a întrebat:

Daca a mai jucat cineva the incredible hulk vreau sa stiu si eu pls cum se fac pumnii din masini faza cand rupi o masina in doua si o folosesti drept manusi plss

2 răspunsuri:
| Boom_Sick_1998_bZrG a răspuns:

Pai e foarte simplu dar trebuie sa ai indeplinita o contitie... Cred ca trebuie sa distrugi multe masini si butoanele sunt astea:
"F"(iei masina)+"Space"(il ti apasat! nu iei mana de pe el)+"Click"(Dai simplu click)Funda ca neaparat merge, dar daca nu merge du-te o fuga prin oras sparge 100-1000 de masini si incearcalaughing

| Underscroll a răspuns:

Sal Standby cum ti-a mers sa instalezi The Incredible Hulk pe PC ca mie nu mi-a mers deloc.