| Anonimul151 a întrebat:

Dacă am "cumparat" un anumit serviciu ( online), de pe fiverr, am plătit, iar termenul de "livrare" a acelui produs ( care se livrează online ), este luni 19.02... O voi primi nu? Am discutat cu sellerul, mi s-a părut ok. Mi-a făcut oferta, și am plătit ( prin aplicație bineînțeles). Deci este ok?

Acum... deși sellerul a mai fost online, i am mai scris, pus întrebări dar nu răspunde... Voi avea protecție, voi primii banii înapoi în caz ca nu voi primi ceea ce am "comandat", plătit?

În general sunt ok selleri de pe fiverr, îți fac, livrează produsele comandate? Dacă nu..., ce se întâmplă?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiverr nu ii da banii pana nu primesti tu produsul.

| Anonimul151 explică (pentru suntserios):

Atunci, dacă e așa..., atunci e ok. E "safe" din toate punctele de vedere.

1 răspuns: