| clawclauditza a întrebat:

Am o prietena care m-a tradat prin simplul fapt ca a spus cel mai mare secret al meu la 2 persoane care nu imi sunt de incredere.Intrebarea mea este daca sa o iert sau nu si daca nu cum sa nu ma mai intalnesc cu ea caci suntem vecinesad

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pai...Care era secretul? Era asa de important? Macar spune'ne despre ce era legat.Personal cred ca, de vreun baiat.Secretele...sincer,sunt pentru a fi spuse, la fel ca si regulile(pentru a fi incalcate). Depinde de gravitatea secretului daca tu o vei ierta sau nu pe prietena ta, si desigur depinde de tine.Au fost multi care pentru lucruri mult mai grave s'au impacat.In fine, totul depinde de tine. Data viitoare cand simti nevoia sa spui un secret spune'i'l mamei tale, nu la orice prietena.

| AFR81 a răspuns:

Iar tu Hellennerolling on the floor

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna claw:*
De ce nu incerci sa iei legatura cu ea, si sa o intrebi de ce a facut lucrul asta.Ca pana la urma persanele alea nu iti erau de incredere si ea stia ff bine.