| niculescu16081994 a întrebat:

Daca am un procesor Intel I3 cu frecventa de 2, 53ghz hardu de 500 GB 4 gb ram cu extindere pana la 8 GB si placa video integrata pot juca jocurile din 2010 in sus de exemplu fifa 2010 sau fifa 2011, 2012

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Da le poti juca si cele din 2011 merg si full la 2012 ar trebui sa incerci dar super pc ai 4everking

| Myr3ll1994 a răspuns:

Nu, nu poti deoarece ai placa video integrata. Procesorul si rami sunt perfecti dar placa nu o sa iti faca fata. O sa poti juca jocurile de mai sus dar nu pe rezolutia maxima doar pe 800x600 si cu detalile pe low.

| CrYsS34532 a răspuns:

Buna!
Cu siguranta ca iti merg jocurile de la 2011 in sus.La altii le merg jocurile si pe calculatoare cu ram si hard mai mic ca al tau.Asa ca poti juca jocurile fara lag si fara sacadari.
Sper ca te-am ajutat.
Bafta!

| anononim a răspuns:

Daca ai placa video de 1 gb merege dar dar putea sa mearge si asa