| Deerpinaaaa a întrebat:

Daca are cineva un cont de membru pe Animal Jam si nu ii mai trebuie ( in afara de cali si kalan ) va rog sa mi-l dati si mie! Va rog mult! ( trimite-mi te rog prin e-mail ).

2 răspunsuri:
| Meniarito a răspuns:

Bine dar in schimbul unui cont club penguin

| S8N a răspuns (pentru Meniarito):

Daca ai cont member, vrei sa facem schimb de conturi pe AJ?
Am full Phantom Armor, Rare Bow and Arrow si 2 normale, Pet Cangur (Ii poti lua din Pet Shop cu 400Gems, deblocat dintr-o aplicatie mobila), Rare Glove (Care e BETA), Rare Jester Hat, Rare Star Cape, Freedom Cape (Rare), 4 Diamante, 3 mii Gems, 3 mii tickete de carnaval de vara si Free Chat. Este Non-Member, dar este cont rar. Username-ul este daniel12218.

Si, daca poti sa imi zici cate zile mai ai din Membership?