| corleone1986 a întrebat:

Daca descarc Nvidia GeForce 7800 eu de fapt am NVIDIA GeForce 7025 / nForce 630a se intampla ceva cu calculatorul mai merge in continuare dupa ce instalezi Geforce 7800? Am procesor: AMD Sempron(tm) Processor 140 Processor 2.710GHz, 1.75 of RAM. Vreau sa instalez GeForce 7800 pentru. ca jocul Need for Speed Hot Pursuit 2010 merge cam in reluare.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu descarci driverul exact pentru placa ta video ->NU MERGE! Adica nu se instaleaza un software care nu este compatibil pentru placa video. O sa-ti dea o mare EROARE, nu se poate instala.