| Ianis313 a întrebat:

Dacă îmi cumpăr un abonament pe boosteroid de o lună și după ce trece lună acea si se incheie abonamentul, abonamentul se va reactiva automat sau mai trebuie sa îl cumpăr eu din nou?

4 răspunsuri:
| Ionut659 a răspuns:

Păi fără acordul tău nu se va reactivă. Apropo, pe ce internet ești? (Digi, Telecom?) Știu că îți trebuie un internet FOARTE BUN pentru a te juca pe Boosteroid/Nvidia GeForce now, dacă ai un internet mai rău vei avea lag, jocul nu va răspunde rapid la toate comenzile și va arăta destul de urât.

| Ianis313 explică (pentru Ionut659):

Sunt pe cablu si netul meu nu pot sa spun ca este foarte bun.Mai sunt momente cand merge mai prost

| Wr3nch a răspuns (pentru Ianis313):

Se reactiveaza automatat, daca vrei sa renunti il anulezi inainte sa treaca luna. Ai minim 50/100 pe speedtest? Daca nu, nu o sa mearga prea grozav.

| Ianis313 explică (pentru Wr3nch):

Nu prea ma pricep dar am gasit un sit cu speed test si la download e 56.05 la upload e 76.47 ping e 10