| GoldY24 a întrebat:

Daca imi pun 2 monitoare de gaming, de acelasi fel nimic schimbat intre ele (Asus 19.5"); va scadea perfomantele PC-ului?
P.S: Am un PC decent : AMD FX-6300; 8GB RAM Dual-Channel; Nvidia Geforce GT 740 (2GB GDDR5)

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Decent pentru net poate, 740-urile sint niste flasnete daca discutam de gaming. Placa aia oricum nu e in stare sa duca titlurile noi la 60+ sustinut, asa ca poti sa iti pui si o mie de monitoare.

| GoldY24 explică (pentru KodrutZ):

Cam cate fps scad? De la 250-300 fps pana la cate fps pot ajunge?

| KodrutZ a răspuns (pentru GoldY24):

Ahahahaha, 250-300 ai la ce? CS 1.6 rulat la 800X600?