| Andres10 a întrebat:

Daca imi reinstalez windows-ul 10 o sa imi pierd jocurile de pe steam si de pe origin?

Răspuns Câştigător
| Calota_Ionel_1996 a răspuns:

Nu o sa pierzi jocurile de pe niciunul, doar o sa ti se dezinstaleze steamul si originul. Va trebui sa le instalezi din nou si sa bagi conturile pe care le aveai inainte.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

O sa pierzi jocurile instalate dar daca descarci si reinstalezi origin/steam le poti descarca si te poti juca din nou, practic jocurile iti raman in cont, tot ce trebuie sa faci este sa le reinstalezi.