| Oana_2961 a întrebat:

Daca mi s-a zgariat telefonul care nu e touch pe ecran si cand il folosesc se vede oarcum ciudat si pun folie de protectie dispare acel efect urat?
Funda. Promisse.

Răspuns Câştigător
| gigel68 a răspuns:

Vezi ca in supermarcheturile mari sunt niste markere cu care dai pe zgarietura si o acopera. nu stiu cum se numeste, dar ai putea merge sa intrebi pe unul care lucreaza la electronice. poti intreba de polish pentru ecran.

1 răspuns:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Display-ul s-a stricat. Daca iti pui folie nu ajuta la nimic pentru ca tot asa o sa sa vada.Trebuia sa pui folia inainte ca sa iti protejeze ecranu.Acum trebuie sa te duci la un baiat GSM ca sa iti repare Display-ul adica sa il schimbe!