| SkenWell a întrebat:

Ce folie de protectie sa ii pun la A6 Plus 2018? Am avut in trecut una de sticla si s-a spart cu tot cu ecran si touch...

Răspuns Câştigător
| Voicu_Iulia_1993 a răspuns:

Eu îți recomand să îți cumperi o husa de telefon(de cauciuc) și pe față dar și pe spate(poți căuta pe eMAG sa vezi cum arata)... Funda?

4 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

Folile de sticla sunt doar marketing, husa cauciucata este cea mai buna

| SkenWell explică (pentru alex15ccc):

Am avut 1 de sticla de vreo 10 lei si a fost ff proasta cele de pe Smart Protection sau Alien surface sunt mai bune? Eu am avut Alien surface dar nu am testato...

| Ilie_George_1988_BpJm a răspuns:

Stiu pe cineva care a folosit folie de aticla pusa direct de la magazin la pret de 100 de lei si cand l-a scapat s-a spart doar folia...acum depinde si de noroc, eu folosesc husa fata verso din cauciuc-militara UAG; e putin mai scumpa decat una normala dar am prins la oferta. acum e 150 de lei de exemplu. https://www.mobiledirect.ro/......2y213.html

| Voicu_Iulia_1993 a răspuns:

Eu îți recomand să îți cumperi o husa de telefon (de cauciuc) și pe față dar și pe spate (poti cauta pe eMAG sa vezi cum arata)