| Oana_2961 a întrebat:

Mi-am zgariat telefonul pe ecran si nu e touch.Cand il folosesc se vede urat. Oare cand pun folie dispare acel efect ciudat? Funda.Promise:*

Răspuns Câştigător
| adrianoit a răspuns:

Auzi oana eu am avut un LG kp500 si era touch si mi-a zis un pr sal dau cu lac de unghi ca era prea zgariat si prima oara nu l-am crezut dupa aia am zis hai ma sa incerc l-am dati si l-am lasat sa se uste bine dupa aia se vedea ecranu ca si nou numai ca atunci cand ii blokat si ii ecranu negru la soare se vede ca ii dat cu lak daca vrei incearca mie mi-a placut cum mi-o facut telu acum l-am schimbat mi-am luat altu mai nou. da LG il am inca si nu are nimickisspoate lasi si u un id ceva si imi zici cum ii

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat