| Alexandru_Purtan_1988 a întrebat:

Salutere TPU,
Detin un iPod Touch 4th generation, aastazi am comandat 2 folii de protectie pentru ecran. iTouch-ul este putin zgariat, daca ii aplic folie protectoare pe ecran, se vor vedea zgarieturile de sub folie? Sau se vor vedea tare?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Nu se vor vedea foarte tare oricum cei care nu stiu ca este zgariat nu isi dau seama daca ii pui folie deci o sa fie bine

| Alexandru_Purtan_1988 explică (pentru TudyCFR):

Multumesc!
Chiar imi doream ca zgarieturile (care sunt micute) sa nu se mai vada.

| TudyCFR a răspuns (pentru Alexandru_Purtan_1988):

Nu se mai vad stai lejer.