| sebim8lol a întrebat:

Daca nu miam re-instalat windowsul de 1 an e problema? adica imi merge SA:MP greu in ultimul timp oare de la asta sa fie? jocul e online dar playerii zic ca ei nu au lagg oare trebuie sa imi re-instalez PC-ul? :O Si folserul C: imi este aproape plin mai imi trebuie 4GB... si e full ciudat ca am 30GB ocupati dar nu stiu cu ce...Intrebarea principala:Asta este problema? Tre re-instalat windowsu?

Răspuns Câştigător
| Allinn a răspuns:

Da trebuie reinstalat windows-ul du-te rapid...normal trebuie reinstalat din 2 in 2 luni.Reinstaleaza-l daca nu vrei sa platesti x10 suma pe care o dai pentru o reinstalare la un magazin de PC-uri.Se poate sa se arda sursa
si atunci nu e de bine... Sfatul meu reinstaleaza-l. Funda?happy

2 răspunsuri:
| vali1616 a răspuns:

Mi s-a parut c-am exagerat raspunsul lui vivian24 deoarece eu am trecut cu mult de 2 ani cu windows xp profesional si l-am organizat corect. Nu prea am timp acum sa scriu tot dar am mai raspuns la o intrebare de genul asta: http://www.tpu.ro/go-to-answer/8161868/

| jimm a răspuns:

Ce joci mai ai la pc?