| 3lnyn0 a întrebat:

Sall.mi-am instalat windowsu si nu stiu ce are de imi merge greu. poate sa fie de la directx am incercat sa instalez direct x 10 pe xp2 si mi-a dat o eroare si de atunci imi mere greu

4 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Iti trebuie un alt windows deoarece asta pe care il ai tu acum nu-i compatibil ci systemu tau,,, FUNDA?

| SinfulDesire a răspuns:

Windows 10 nu este pentru windows XP pe langa asta DirectX tine de placa video si la fel in mare parte cat de bine ti se misca intr-un fel daca ia drivarele gresite de placa video e o posibilitate zi ce configuratie ai la calc

Răspuns utilizator avertizat