| mocanassorinas a întrebat:

Dati-mi cateva jocuri sau macar unul sa nu ma plictisesc de el, rapid, ceva, simulator racing etc.

3 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Vezi care jocuri iti ruleaza din seria Need For Speed
The Crew
Test Drive Unlimited 2
Dirt 3 / Rally
Asseto Corsa
Project Cars

| PaulSergiu a răspuns:

Salut iti recomand link-ul acesta https://www.g2a.com/r/user-577abf76661e4.E testat de catre mine 100% sigur si ieftin

| Yunieloveyu a răspuns:

Buna,nu am un joc specific pe care sa ti-l recomand caci sigur te vei plictisi de el la un moment dat. Insa iti pot recomanda un site, ROBLOX.COM. In site-ul acesta iti poti face un cont gratis si poti juca nenumarate jocuri. Siteul necesita instalarea si descarea aplicatiei roblox care este de asemena gratis si este insotita de niste instructiuni simple. Pe acest site exista aproape orice tip de joc la care vei ajunge rapid printr-o cautare. Acest site este diferit, caci te vei folosi de un avatar creat de tine cu care vei putea juca jocuri create de oameni talentati din intreaga lume. De asemenea poti crea singur un joc dar va necesita multa munca si devotare. Din acest site iti pot recomanda jocurile: Work at pizza place -care este exact ce inseamna lucrezi la o pizzerie, epic minigames- un joc cu peste 45 de minigame-uri diferite, si Life in Paradise- un joc cosplay.

Imi cer scuze ca nu am putut sa iti dau un joc anume sau ceva de genul, dar m-am gandit ca roblox iti va starni interesul si te va ajuta sa nu te plictisesti.