| delete1 a întrebat:

Dati-mi niste jocuri cu al doilea razboi mondial sau primul cu cerinte mai mici cum ar fi:cpu= 1.30 ghz 512 mb ram si 64mb placa video

2 răspunsuri:
| Catalin2495 a răspuns:

Ti-as sugera sa incerci Call Of Duty 1 si 2! Sunt jocuri vechi, frumoase, simple. Arata exact cum erau in trecut razboaiele, textura, esenta lor.Parca ar fi reale.Sunt super, incearca-le ca merita happy

| delete1 explică (pentru Catalin2495):

Astea le-am jucat altele te rog si fara medal of hero si asta l-am jucat