| loveusa a întrebat:

dati-mi si mie serial number de la nfs hot pursuit 2010 daca nu cine are jocu trimitetil si mie va rog!

Răspuns Câştigător
| CrazyJok3r a răspuns:

Cand apare cd-keyu da-i cancel si continua instalarea ca nu trebuie neaparat cd-key si daca vr neaparat serial uite:
C959-7pvq-swgf-leg4
58vq-h3jw-qcvw-ljen
8249-7ee3-84ev-txgt
Unul din cele de mai sus trebuie sa fie bun happy
P.s tu scriele cu litere mari mie nu mi-a dat voie sa le scriu cu litere mari. Funda?

| Pintilei_Cosmin_1997 a răspuns (pentru CrazyJok3r):

Ms big grin eu cautam ca disperatu laughing)

| Calancea_Bogdan_1997 a răspuns (pentru CrazyJok3r):

Deci nu merge nici unul din cele trei.
imi puteti spune si mie ce as putea face sa ma pot juca?

7 răspunsuri:
| Donavon_Paris_Florin_2001 a răspuns:

Nu trebuie sa scrii serialul doar esi din activition si incepe instalarea

| Toni_Lzr_2000 a răspuns (pentru Donavon_Paris_Florin_2001):

Mersi merge
am dat close si sa instalat

| Andrei_Andrei_1997_Ox25 a răspuns:

„Muci betăr" decat sa caut un Serial Code toata ziua! laughing)