| xpertul a întrebat:

Dati-mi si mie un link de unde sa desccarc un windows 7 ultimate pe 32 de biti dar sa mearga sa nu de eroare cand il instalez sper sa mearga mersi.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In primul rand ca este ilegal si daca postez un link mi-l sterge si in al II-lea rand aca esti "xpertul" la ce-ti mai trebuie?

| xpertul explică (pentru Salontanul):

E legal sa-l iei dupa microsft til dau cu licenta de 3 luni dar imi da o eroare ala pe 32 de biti dar pe ala de 64 nu l-am incercat l-am avut dar mi-a fost lene sal mai ard pe dvd.