| SuperGeoX a întrebat:

Dati-mi va rog o idee de placa video(nu foarte scumpa dar buna)

6 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Nu cred ca am voie cu linkuri nVIDIA geforce gt 640 am. Duce jocurile actuale dar nu foarte solicitante la medium high.

| KodrutZ a răspuns (pentru Hitback):

Si pe tine daca te ducea cineva la spitalul de dildai, poate te recuperai. 640M e pentru laptopuri, tontule!
@SuperGeoX: Nu ai zis nici ce buget ai, nici pe ce sistem vrei sa o pui. Crezi ca sintem toti rude cu mama Omida sau ce?

| Hitback a răspuns (pentru KodrutZ):

Bai tont ii tactu. Am zis geforce gt 640 (AM ADICA O DETIN EU CHIORULE) e pentru pc chiorule. Spalate pe ochi inainte sa faci un comentariu.

| KodrutZ a răspuns (pentru Hitback):

Invata sa scrii inainte sa postezi. La topica frazei tale si halul in care scrii era logic ca ai scris aiurea un "a" inainte de m. Dupa aia mai discutam.
@SteelGamingRomania: Cine da atita pe un 630 acuma e idiot. Am luat acuma cam un an GT630 cu DDR5 resigilata la vreo 280 RON. Oricum e placa slaba.

| Hitback a răspuns (pentru KodrutZ):

# scrie tu rapid si bine de pe telefon.hai noroc.

| SteelGamingRomania a răspuns:

MSI nVidia Geforce GT 630 4GB ddr3, o am si ruleaza jocurile medium-high e undeva intre 320-360 ron