| dixi9516 a întrebat:

Dau FUNDA celor care ma ajuta! Am observat ca daca stau pe internet mai mult de 10 minute se restatrteaza calculatorul, iar daca stau la calculator fara sa stau si pe internet nu se restarteaza deloc. Am stat astazi cateva ore bune doar pe pc fara sa intru online si a mers. Ce se intampla? Mentionez ca am internet de la romtelecom! Asta se intampla doar de 3 trize. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ramborambo a răspuns:

SeReNoo te contrazic, am avut si eu aceeasi problema dar am scapat de ea...am uds pc-ul la un profesionist si mi-a zis ca e de la curent si nu stiu de la ce piesa din el...

2 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Va recomandam sa apelati serviciul Asistenta PC 0903.903.903, modalitatea de tarifare pentru acesta fiind descrisa aici: http://www.romtelecom.ro/asistenta/asistenta-0903903903

| SeReNoo a răspuns:

Poti sa-mi spui la cat sta procesorul tau atunci cand nu ai internetul deschis? Dar atunci cand ai internetul deschis? la cat se modifica?
Daca problema nu se remediaza trebuie sa apelezi la reinstalarea windowsului.(astept raspunsul tau)