| XxBogdanxX13 a întrebat:

Dau Funda! Salut am facut un server de minecraft ( cu bukkit )dar nu merge jucat de alte persoane din afara casei mele. Deci as vrea sa stiu ce sa fac ca sa poata juca si altii pe serverul meu? Stiti vreun site unde pot posta serverul gratis. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| thekidno1 a răspuns:

Nu am experienta in severele minecraft, dar cel mai probabil ip-ul tau este dinamic, si trebuiesc facute cateva setari, daca ai net de la clicknet sau rds te pot ajuta eu sa il faci.

| XxBogdanxX13 explică:

Am internet de la UPC. Te rog spune-mi ce trebuie sa fac.