| anaconda26 a întrebat:

Dc cand stau pe calculator fara sa stau in metin2 stau 5 6 ore si nu se restarteaza computerul dar cand stau in metin2 se stinge in 5 minute ce trebuie sa fac ca sa numai sa se restarteaza cand stau in metin2 ?Funda !

2 răspunsuri:
| celnikar a răspuns:

Incearca sa iti deschizi calculatorul si pe procesor poate sa fie praf (asta impiedica racirea procesorului) Am patit si eu dar nu pe metin, pe Call Of Duty 7

| bogdyi a răspuns:

Uite aici, cand nu stai in metin calculatorul nu consuma atata curent, cand intri in metin calculatorul este mai utilizat (procesor, rami, etc ) si sursa nu tine,,,,
cumpara o sursa noua