| Anonimul3315 a întrebat:

Dc tot primesc mesaje pe mess de la tipi care nici nu ii am in lista? Tot imi trimit linkuri, prostii, chestii trestii.

Răspuns Câştigător
| koKu a răspuns:

Prin "rau la pc" putem intelege orice
virusi, supraincaracare a hardului atunci cand accesezi un site de al lor etc. unui prieten i s`a intamplar.cel mai bine este sa le dai un simplu ignore. sau nu le de Accept la add ( id`urile care iti vor veni sunt toate foarte ciudate si le vei recunoaste usor ) Sper ca ti-am fost de ajutor ..MS happy

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Pentru ca la mess se poate.Blocheaza-i pe rand pe fiecare.

| koKu a răspuns:

Sunt hackeri care iti dau add la mess si doresc abis "do you wanna have some fun with me" la video chat nu?! ei. ignora`i pentru ca iti vor face mult rau la pc

| Anonimul3315 explică (pentru koKu):

Cam la ce te referi prin,, Rau la pc"? Oricum atunci cand imi trimit aia mesaje imi arata ceva gen,, Asta nu e in lista ta de mess Report as spam" si dau acolo sa raportez ca spam.

| Anonimul3315 explică (pentru koKu):

Siii acuuuum. Dumneavoastra! Pentru efortul depus ati castigat o funda!

| koKu a răspuns (pentru Anonimul3315):

Prin "rau la pc" putem intelege orice
virusi, supraincaracare a hardului atunci cand accesezi un site de al lor etc. unui prieten i s`a intamplar.cel mai bine este sa le dai un simplu ignore. sau nu le de Accept la add ( id`urile care iti vor veni sunt toate foarte ciudate si le vei recunoaste usor ) Sper ca ti-am fost de ajutor ..MS happy