| Doroftei_David_1994 a întrebat:

De cateva zile mie nu imi mai merge Youtube-ul. vreau sa ma loghez si imi apare o eroare, spundandu-mi ca nu ma pot conecta si apare o imagine cu televizoare de astea gen. si asta numai pe laptop, pe telefon merge sa ma loghez ...Va rog ajutati-ma, !

Răspuns Câştigător
| Ionescu_Horațiu_1995 a răspuns:

Ai ceva probleme de tip software la placa de retea, youtubul soarbe multe date si nu are de unde, la fel pateam si eu! incearca sa rulezi programul din link, dai restart dupa si ar trebui sa functioneze bine! Funda?
https://hotupload.eu/1PW0