| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema cand ma loghez pe laptop la mess merge cand vreau sa ma loghez de pe telefon imi spune ca este id blocat il deblochez si cand vreau sa ma loghez iar imi apare ca e blocat voi ce ziceti, am sters messenger ul si am instalat iar si degeaba tot asa face mersi

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Asigurate ca messengerul de la laptop e inchis si daca iti zice ca e blocat inchide sesiunea din yahoo.com > daca nici asa nu merge inseamna ca e o problema la mobilul tau si nu vrea sa intre pe messenger.