| Trefla91 a întrebat:

De cateva zile nu merge netul mai exact jos in dreapta la wireless arata un semnul exclamarii galben care spune conexiune limitata. dupa 5m nu in tot deauna acelasi timp isi revine automat. ce e de facut sa scap de aceasta prb? pe PC pe lan merge fara prb

Răspuns Câştigător
| Alex14DaFunda a răspuns:

Ce legatura are ca nu merge netu' cu categoria?laughing si eu am avut aceeasi problema.Varianta 1:cumparati o placa noua de retea.
Varianta 2.Suna la firma de la care primesti net sa trimita 1 om sa vada care este problema.
Varianta 3.Cineva iti stie numele si parola de la net.Bafta,sper ca te-am ajutat
PS:varianta 2 sa o faci prima.

| Trefla91 explică (pentru Alex14DaFunda):

Nu am gasit categorie apropiata happy

4 răspunsuri:
| Alex14DaFunda a răspuns:

Deci te-a ajutat raspunsul meu sau nu?

| Trefla91 explică (pentru Alex14DaFunda):

Ii sun p aia de la net si daca ma rezolva DA

| Alex14DaFunda a răspuns:

Asa sa faci, deci imi dai funda?laughing