| yonutz13snp a întrebat:

De ce cand intru pe cs nu pot merge in doua parti de odata(inainte cand dadeam pe W si pe A mergea pe diagonala acum merge doar in directia primului buton apasat)?

FUnda Vot

5 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Te duci in Options dupa aceea te duci la controls si dai default si asta e tot.

| AnnaMaria27 a răspuns:

Incearca sa te uiti la Options daca ai scrise tastele pentru inainte sau inapoi! Sau poate ai probleme cu tastatura... laughing
Sincer, nu gasesc alta cauza! laughing

| M4a1D3aD a răspuns:

Da e posibil ca admini sa se fi jucat cu bindurilelaughing))

| yonutz13snp explică:

Am dat default la tastatura da tot nu mere

| claudiulihor a răspuns:

Si mie mi se intampla. Daca iti raspunde cineva da-mi un comentariu te rog