| DeaDeea a întrebat:

Hei, imi curatam tastatura, cand, nu stiu pe ce am apasat, dar dupa nu mai mergea daca apasam de doua ori pe un buton, adica se punea doar odata litera pe care apasam de doua ori,. ce sa fac ca sa fie din nou la fellaughing?

3 răspunsuri:
| scooby98 a răspuns:

Pai schimba tastatura fiindca ai udat niste circuitebig grin

| Antonia50 a răspuns:

Adica... ca sa scrii "L" trebuia sa apesi de doua ori pe asta "L"? Daca da, 90% trebuie alte taste

| DeaDeea explică (pentru Antonia50):

De exemplu, daca vreau sa scriu "ii" trebuie sa astept o peridoada scura (5 sec) ca sa pot sa scriu inca un "i" sau la emoticonu asta " laughing"...