| Anonime a întrebat:

De ce nu merge sa intru pe e-mail? Problema este ca eu mi-am uitat parola si inainte dadeam click pe plicul de la messenger si mergea, dar acum...

Răspuns Câştigător
| JsBeibDOLL a răspuns:

Da pe forgot password

4 răspunsuri:
| lobontsa a răspuns:

Poate nu mai merge messengerul tau... dezinstaleaza-l pe cel vechi si downloadeaza yahoo messenger 10winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pardon, acum am vazut ca esti fatalaughing
Scuzami-lehee hee

| Anonime explică:

Bai mateoprostu problema e ca nu imi ia parola, am bagat-o dar tot nu merge, si altadata cand vrei sa jignesti gandeste-te ca si tu poti fi jignit...Iti convine?

| Anonime explică:

Ms tuturor ca m-ati ajutat.Pwp chiar si nesimtitii...