| vlad20002 a întrebat:

De ce cand pornesc samp imi spune please inser dvd/cd funda

6 răspunsuri:
| Ozgean07 a răspuns:

Este din cauza gta-ului san andreas pentru ca ii trebuie crack il poti descarca de pe google. Funda

| bogdancuB a răspuns:

Scrie pe net samp crack download ca iti trebuie o icoana noua si crack inseamna ca nu e pe cd sau dvd deci o sa-ti mearga.

| RaduuSkillz a răspuns:

Trebuie sa montezi imaginea, Foloseste Daemon Tools sau Power Iso. Si Incearca cand il instalezi, sa instalezi in acelasi folder dezarchivarea+ ceea ce instalezi. Bafta:]

| vlad20002 explică (pentru RaduuSkillz):

Ce imagine si a cui dezarhivare?

| RaduuSkillz a răspuns (pentru vlad20002):

Deci ai instalat Gta Vezi poate e si un crack pe acolo si incearca sa dai click pe aiai poate merge. Daca nu montezi imaginea, imaginea de la Gta. Pt ca Sampu Nu are cum sa iti dea eroarea asta cu Cd, dvd. Bafta.

| RobertXT a răspuns:

Poate ai doar samp si nu ai si gta. Fara gta no sa-ti mearga samp.Sau poate gta-ul tau este o versiune defecta si de asta nu merge nici sampu.Cupla.