| Kraxy a întrebat:

De ce cand vreau sa instalez 12 sky 2 imi apare acolo "Insufficent Disk Space"?
am bagat in Local Disk D si acolo am 30 GB liberi
si jocu apare ca cere doar 2-3 GB
cine ma poate ajuta? add masca_florinel sau raspuneti aiciwinking
funda; x

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Incearca sa faci o defragmentare de hard-disk. De asemeni, vezi daca ai destul spatiu pe C (sau pe partitia pe care este sistemul de operare), chiar daca i-ai dat sa se instaleze pe D fisierele temporare le scrie in partitia cu sistemul de operare (de obicei C), apoi le sterge. Daca nu are unde sa le scrie, nu se instaleaza. Succes!