| Frank51 a întrebat:

Se aud niste suntete ciudate uneori din hard disk, si cand vreau sa instalez windows-ul imi apare doar o partitie cu 0.0 Mb Unallocated space, si scrie ca setup nu poate instala windowsul pe acest hard, ce pot sa-i fac.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca hdd-ul bate, ti-a crapat de tot, nu mai poate fi reparat sau inlocuite componentele lui, ia-ti altul.

| CinevaNou a răspuns:

Il arunci la gunoi.

| IonutGaby a răspuns:

S-a stricat hardiscul, mai exact s-a ars, cumpara unul nou!

| Frank51 explică (pentru IonutGaby):

Daca se ardea, mai pornea? asta porneste si functioneaza inca, dar nu-l pot folosii, eu ma gandeam ca trebuie sa scap de sectoarele proaste, dar nu am cum, pentru ca nu pot intra in el.

| CinevaNou a răspuns (pentru Frank51):

Daca ai dat de sectoare proaste o sa cedeze mai devreme sau mai tarziu, bucura-te ca nu aveai nimic important pe el.