| 22091998 a întrebat:

De ce cand vreau sa ma conectez la ets2 mp imi spune email or pasword sunt grsite. spunetimi ce cod trebuie sa pun ala de pe steam sau altul ca leam pus pe toate si imi spune ca sunt invalide!

1 răspuns:
| raMLesS a răspuns:

Dacă ştiai şi tu să scrii dădeai detalii şi explica-i poate te puteam ajuta dar aşa pot să-ţi spun că poate ai greşit parola şi poţi intra pe e-mail să vezi ce parolă ai pus la steam. La acel joc trebuie să pui tu un cod tot de pe e-mail dar trebuie să te loghezi mai întâi. Poate că ţi-a expirat licenţa şi va trebui să-ţi cumperi alta.