| curioasa210 a întrebat:

De ce imi apar reclame deocheate pe google si pe toate site-urile pe care intru? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Daca folosesti google chrome (ceea ce ti-o recomand sa faci daca vrei sa nu mai apara reclame), atunci intra pe like-ul asta, dai acolo ad chrome si gata.
https://chrome.google.com/......bkopceiche

4 răspunsuri:
| GaNeA001 a răspuns:

Reclamele apar in functie de ce cauti pe internet. Asta ar trebui sa-ti raspunda la intrebarea 1. Pentru a 2-a: poti sa-ti pui extensia Ad Blocker pentru a nu-ti mai arata reclame deloc.

| Nemessys a răspuns:

Poti incerca Ad blocker. happy
Ma rog. acum mai depinde si pe ce site-uri intri. Te sfatuiesc sa ai grija in privinta asta. Poti lua usor un virus.

| curioasa210 explică (pentru Nemessys):

Eu niciodata nu am intrat pe site-uri deochete. Nu pot intelege de ce imi apar. Mai exact ce este Ad blocker?

| curioasa210 explică (pentru Nemessys):

Da,folosesc Google Chrome deja. Multumesc mult!

| Nemessys a răspuns (pentru curioasa210):

Daca folosesti google chrome (ceea ce ti-o recomand sa faci daca vrei sa nu mai apara reclame), atunci intra pe like-ul asta, dai acolo ad chrome si gata.
https://chrome.google.com/......bkopceiche