| Raluca591 a întrebat:

De ce imi apar reclame +18 daca nu intru pe site-uri de genul?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Istoricul navigării zice că te-ai plimbat și pe acolo, de aia!

| Mădă0611 a răspuns (pentru sierra1):

Nu-i adevarat, si eu am patit, fara sa ma fi uitat vreodata la chestii de genul. Site-urile romanesti de download (muzica de exemplu) pun reclame porcoase, asa ca mai bine fur cu Youtube 2 mp3, daca e.

| sierra1 a răspuns (pentru Mădă0611):

"Nu-i adevarat..."

ce vorbești străină, ia intreabă in familie (chit că toți or zice "euuuu, nici vorbă!"): fratele sau sora sau mama sau tata sau bunu' - ia fă tu niște "spături" in direcția asta

| Mădă0611 a răspuns (pentru sierra1):

Doar eu sunt conectata la router, si vecinii au net, probabil mai bun decat al meu, deci nu au de ce sa fure, plus ca parola e luuuunga, cea "din fabrica". Nicaieri nu imi apar reclame p0rno in afara de ce ziceam, dar sa si le tina sanatosi, nu mai intru.

| Andee10 a răspuns:

Hello! Recomand să-ți instalezi un AdBlocker ca să nu mai primești reclame (super easy de instalat). Poți să dai și un scan la computer pentru a te asigura că nu a fost infectat de vreun adware. Nu toate reclamele afișate pe site-uri sunt neapărat în legătură cu istoricul nostru de căutare (poate site-ul respectiv are contract cu respectivii și le-a vândut spațiul publicitar).