| NeGaTiwE a întrebat:

am downlaodat Clientul de la Metin 2 Earth si am o problema cand sa ii dau start imi zice FATAL ERROR! Python Library file not exist! care stie ce sa fac l-am reinstalat si tot nu o merssad

P. S. inainte mi-a mers si acum mi-am reinstalt windowsu si nu merge care stie cum sa rezolve are o fundawinking

Răspuns Câştigător
| Mt2ByMy a răspuns:

Salut! Hai sa iti zic pe ce windows merg Metinele astea de exemplu HammerMt2 NewWorldMt2 sau HistoryMt2. Exemplu (La care nu merg) Win7, Win Vista, Win Profesional. Iar la care merg (Win XP, Win8 ) Mai merg si la altele.Acum Raspunsul este ca trebuie sa instalezi Python Library. Funda?

2 răspunsuri:
| NeGaTiwE explică:

Pai eu am avut windows XP dupa am facut windows 7 si nu merge dar nu vad de ce ca doar m-am mai jucat pe win 7 si o mers

| AlexXxKiiddxD a răspuns:

Pai parerea mea ii ca windowsul nu accepta jocul...altceva nu vad ce ar putea fi...