| asd10cristi a întrebat:

Cand deschid clientele de metin2 imi apare eroarea: FATAL ERROR!tongueython library not exist! Care este rezolvarea acestei erori?(clientele nu au nimic in neregula le-am testat la un prieten)

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Iti lipseste folderul 'lib' din locatia principala unde exista si celelalte foldere (BGM, miles, pack etc.). Sunt cateva fisiere. pyc care alcatuiesc libraria limbajului Python. Rezolvare: fa rost de acest folder de la un alt client sau reinstaleaza clientul.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza python. Baga-ti piciorul in Metin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pc corespunzator pentru a folosi acest client tonguetonguetongue trebuie schimbata placa video

| Dandy267 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am aceeasi problema si mi-a mai mers si alta da metinul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum maloghez

| Gabyiytzu a răspuns:

Eu am 11 file pyc in folderul "lib" si tot nu merge dc?