| Diamante1234 a întrebat:

De ce imi merge pc-ul greu dupa ce am instalat windows 7 profesional, am avut windows 8.1 si mergea foarte bine iar acum se misca praf...Ce a patit? am 2 gb ram ddr3, 1 gb video...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu ai instalate toate update-urile pentru windows 7.

| TechGuyTpu a răspuns:

Poate instalezi driverele

| JokerDeaD a răspuns:

Nu e instalat bine, incearca Windows 7 Ultimate si incearca sa nu faci prea multe update-uri il incarci prea mult si dupa te miri de ce merge greu.

| Roxana0599 a răspuns:

Depinde ce fel de windows ai instalat poate nu e bun pe cati bit e?