| XCalinStelistuX a întrebat:

De ce majoritatea oamenilor urasc Windows 8? In opinia mea e cel mai tare Sistem de Operare!

3 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Arata ca cel de pe mobil. Unii oameni sunt obisnuiti cu el pentru calculator.

| MMaryus a răspuns:

Parerea mea si din ce am mai auzit noile windows-uri(7, 8 ) au bug-uri si alte chestii, eu am windows xp si merge foarte bine

| XCalinStelistuX explică (pentru MMaryus):

XP e vechi. Jocurile moderne nu merg pe el pentru ca nu XP nu suporta DX10. Vista, 7, 8 au DX11 si merg jocurile.