| 123coco a întrebat:

De ce mi se tot blocheaza cs-ul cand joc pe servere/ imi scrie conection lost sus in dreapta. mereu mi se intampla asa si nu pot juca. ce sa fac sa nu mi se mai blocheze/

3 răspunsuri:
| mirel1111 a răspuns:

Daca ai incercat si pe alte servere si ti-a dat aceeasi problema inseamna ca este de la net (daca ai wifi este din cauza semnalului )
Daca nu ai incercat si pe alte servere inseamna ca este o problema de la server!

| 123coco explică (pentru mirel1111):

Asa imi face pe toate serverele

| mirel1111 a răspuns (pentru 123coco):

Este din cauza netului daca ai prin WI-FI inseamna ca ai smenal slab!