| AlexDLX a întrebat:

De ce nu imi merge nici un browser in loc de explorer?
Am windows XP si nu stiu ce are

Răspuns Câştigător
| anonymous00702 a răspuns:

Salut.

Nu mai sunt permise, dar poti sa descarci de aici.
https://www.slimjet.com/chrome/google-chrome-old-version.php

Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Veerra a răspuns:

Înțeleg că poate tu poate preferi WinXP, dar cred că e mai bine să treci la ceva mai nou, măcar Win7. WinXP e trecut demult. Mi-se pare că nici nu se mai updatează. Cele mai multe programe sunt prea noi pentru el, iar siguranța ta împotriva virușilor e scăzută. Nu-i de mirare că nu îți merge Chrome. Poți căuta o versiune de Chrome mai veche dar nu prea are rost, s-ar putea să întâmpini probleme cu pluginurile. Succes.