| MPL98 a întrebat:

Acum am vazut ca nu mai merge sa trimit mesaje pe facebook si nu stiu de ce. Cand dau sa trimit mesajul imi da eroare! Am incercat si de pe telefon si de pe alt browser, adica de pe Internet Explorer dar tot nu merge. Ce fac? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Eroarea asta nu e de la tine. Incearca mai tarziu si daca nu isi revine, revino cu un repply.
Pana atunci sterge cookie din browser
Google Chrome
1. Deschide Google Chrome si da click pe ''cheia aceea''.
2. Selecteaza "Clear browsing data..."
3. Jos ai optiunea "Clear data from this period:" si selecteaza "Everything"
4. Click pe "Clear browsing data"
http://img300.imageshack.us/img300/4053/chrome.jpg
SAU foloseste tastele apasate simultan Ctrl + Shift + Delete
STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Google Chrome
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Da clic pe pictograma cheie din bara de instrumente a browserului;
Selecteaza Tools (Instrumente), apoi (Clear browsing data) (Stergeti datele de navigare);
In caseta de dialog care apare:
Din lista derulanta, selecteaza datele pe care doresti sa le stergi; selecteaza „the beginning of time" („de la început") pentru a sterge toate datele;
Bifeaza caseta de selectare -> Empty the cache (Goliti memoria cache).
Acum, clic pe Clear browsing data (Stergeti datele de navigare).
Da un restart la browser si incearca din nou pe facebook!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce scrie in eroare?
Ce browser folosesti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| MPL98 explică (pentru neluL):

"S-a produs o eroare temporara, te rugam sa incerci din nou. Click to send again." Folosesc browser-ul Google Chrome.

| MPL98 explică (pentru neluL):

Mersi mult de ajutor big grin :*

| neluL a răspuns (pentru MPL98):

Cu placere! bye, bye wave

| neluL a răspuns (pentru MPL98):

Eroarea asta nu e de la tine. Incearca mai tarziu si daca nu isi revine, revino cu un repply.
Pana atunci sterge cookie din browser
Google Chrome
1. Deschide Google Chrome si da click pe ''cheia aceea''.
2. Selecteaza "Clear browsing data..."
3. Jos ai optiunea "Clear data from this period:" si selecteaza "Everything"
4. Click pe "Clear browsing data"
http://img300.imageshack.us/img300/4053/chrome.jpg
SAU foloseste tastele apasate simultan Ctrl + Shift + Delete
STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Google Chrome
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Da clic pe pictograma cheie din bara de instrumente a browserului;
Selecteaza Tools (Instrumente), apoi (Clear browsing data) (Stergeti datele de navigare);
In caseta de dialog care apare:
Din lista derulanta, selecteaza datele pe care doresti sa le stergi; selecteaza „the beginning of time" („de la început") pentru a sterge toate datele;
Bifeaza caseta de selectare -> Empty the cache (Goliti memoria cache).
Acum, clic pe Clear browsing data (Stergeti datele de navigare).
Da un restart la browser si incearca din nou pe facebook!