| Danciu_Raul_1991 a întrebat:

De ce nu mai merge fifa 14 ultimated team?

4 răspunsuri:
| AlexisZLS a răspuns:

Nici mie nu imi mai merge.Au o problema tehnica.Din cauza ca is prea multi playeri si face lag. Apuca-te de 15.Eu m-am lasat de 14, nici echipa prea buna n-aveam

| Danciu_Raul_1991 explică (pentru AlexisZLS):

Da vere fix cand sunt zeu Cu Klose Albastru in atac nu mai merge ultimated team 14...

| AlexisZLS a răspuns (pentru Danciu_Raul_1991):

Klose Albastru? Cred ca glumesti.Eu am avut un David Silva albastru si un William negru.In atac aveam Lewandowski, Bale si Hazard.Messi si Ronaldo i-am vanduttonguee Ronaldo l-am pierdut la un meci si pe Messi chiar nu mai stiu dc l-am vandut ca a trecut mult timp. Aveam Courtois in poarta, Neuer nu aveam ca eu deschid numai pachete si nu mi-a picat

| Danciu_Raul_1991 explică (pentru AlexisZLS):

Am si eu pe Reuse Lewandowski Courtois, Neur, Di Maria, Sergio Ramos mai multi dar cu Klose in atac gol cu capu 99...
Si sunt curios se mai repara Ultimated team sau il dau contul cu 20 lei Ș))))