| Grefy123 a întrebat:

De ce nu mi se deschide FarCry 3? De cate ori dau pe el imi apare ceva cu FarCry3 si apoi BLACK SCREEN astept un timp dar nu imi apare meniul. Am incercat tot! Dar nu mi se deschide meniul!

Specificatii:

Procesor: AMD Athlon(tm) Processor LE-1600 2.19 GHz

Ram: 2, 00 GO

32 biti

Placa Video: Nvidia GeForce 9500GT

Am incercat pe calculatorul lui unchiul meu(unul mai slab) si s-a deschis, doar ca mergea cu lag.

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Instaleaza directx si vezi daca mai face.

| Grefy123 explică (pentru SilviaDulcik):

Am instalat de fiecare data DirectX la finalizarea unui installer si tot face asa.

| FatUglyVirgin a răspuns:

La ce pc ai nici nu ma mir ca nu intra in jocrolling on the floor

| Grefy123 explică (pentru FatUglyVirgin):

Stiu am unu de rahat, dar am mai incercat pe un calculatori si mai praf si a mers.