| xxGhost99xx a întrebat:

De ce nu pot sa instalez GTA IV? Pentru ca sa-mi mearga m-am gandit sa-l dezinstalez si sa-l reinstalez din nou, dar cand am dat sa-l reinstalez, Install Shieldul nu mi s-a deschis, deschizandu mi se doar ecranul cu "Accept "! Care e problema?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da accept si continua...

| xxGhost99xx explică (pentru anonim_4396):

Pai dau accept si dupa aceea nimic, tot aceeasi fereastra se deschide si cand dau sa-l instalez de la install shield nu reactioneaza

| anonim_4396 a răspuns (pentru xxGhost99xx):

Pai atunci ia de unde am luat si eu jocul : http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RUGiGkI57gM

| xxGhost99xx explică (pentru anonim_4396):

Pai si unde-i linkul? ACOLO ii numai crackul si patchul